אודותינו

בראשית עבודתנו, בשנות ה-70, התחלנו את דרכנו באמריקה הלטינית, מתוך הכרות מעמיקה עם יבשת עתירת היסטוריה ומגוונת זו. מקום בו מתקיים מפגש ייחודי בין אדם לטבע, בין עמים ותרבויות מפוארות וכל זה יוצר פולקלור עשיר הנטוע בין ערים עתיקות ותצורות טבע מרשימות. במהלך השנים, נוספו לחברה בעלי ידע והתמחות גם בחלקים נרחבים אחרים של העולם, שהגדילו את היצע המסלולים למדינות יבשת אסיה, הודו ודרום אפריקה.

הטיולים שלנו צבעוניים וייחודיים כיבשות עצמן. הטיולים שלנו מותאמים לזמן ולתוכן ומאפשרים לכם ליהנות מכל היבט במינון הנכון, לחוות אירועים, פולחנים, טקסים ופסטיבלים אותנטיים מקומיים. במסגרת הטיולים שלנו, אנו שואפים ליצירת מגע בלתי אמצעי ואותנטי עם התושבים, שבמחוזותיהם אנו מטיילים. הכרות רבת שנים עם השטח ותושביו, תרמו לידע ולקירבה שלנו ושל מדריכינו, ומכאן שמעורבות והתנסות בחיי היומיום כמו נסיעה ברכבת המקומית, ביקור במועדוני שירה, זמר וריקוד מקומיים ובמדינות מסויימות אף אירוח בבתי המקומיים, הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהווי הטיולים שלנו.

המדריכים שלנו הם מדריכים מנוסים מהשורה הראשונה, בעלי ידע גיאוגרפי, ארכיאולוגי, סוציולוגי וזואולוגי על המדינות והיבשות בהן הם מטיילים עמכם. בעלי הכרות מעמיקה עם השטח, התרבות המקומית והמנטאליות, שנרכשה במהלך שנים של תרמילאות והדרכת טיולים. הסבלנות, אהבת האדם והמקצוע, בנוסף לידע הרב- זוהי התרומה האדירה שהמדריכים שלנו תורמים להצלחת והעמקת החוויה בטיול.
רמת השירות הגבוהה שלנו, הצוות המקצועי והמנוסה, המתמחה מזה עשרות שנים במסלולי הטיולים, האהבה למקצוע ולאתגרים שבחידוש ובהפקת המיטב, הדמיון והאחריות – הם שמייחדים את חברת “בנצי גלובל”. כי הרי הגשמת החלומות שלכם- זהו המקצוע שלנו!

במהלך הטיול, כל הסיורים והביקורים המופיעים במסלול- כלולים במחיר הטיול.
רמת השירותים של נותני השרותים בחו”ל נבדקה על ידינו לאורך השנים והותאמה לסטנדרטים המחמירים ביותר. אנו שמים דגש מיוחד על רמת התחבורה והמלונות אשר יוסיפו ויגבירו את עוצמת החוויה הנלווית לטיול איכותי. במהלך שנות התכנון וביצוע הטיולים, השכילה חברת “בנצי גלובל” לבחור את נותני השירותים הטובים והאמינים ביותר. בתי המלון נבחרים בקפידה וכמוהם- אמצעי התחבורה השונים.